Látky pro domácí mazlíčky

Uvažujete o nové sedačce, a přitom nechcete vykázat svého mazlíčka do mrazu a zimy? S naší novou kolekcí látek pro psy a kočky máme řešení...

Výhody používání látek AQUACLEAN pro čtyřnohé přátele

Jsou látky, které vám usnadní  život. Přáli bychom si, aby vaše pohovka zůstala vždy bez skvrn, škrábanců a zápachů od čtyřnohých přátel. Protože jsme sami přívrženci zvířat, máme v nabídce několik textilních kolekcí, které mají případné stopy vašich čtyřnohých přátel na pohovce omezit na minimum.

Trvanlivost

Kočky a pejskové občas neodolají jemnosti látek a zkoušejí si na nich své drápy. Instinktivně je zatínají do povrchu potahového materiálu. Na koženém čalounění mohou způsobit škrábance, v textilním čalounění i drobné trhlinky vytahováním a porušováním vláken. Tkanina Aquaclean je opatřena úpravou ze syntetických vláken, která brání vniknutí drápku až do smyček vláken ve struktuře vlastní tkaniny a tím i jejímu narušení vytažením vlákna.

Odstraňování zvířecích chlupů

Tkaniny Aquaclean jsou díky své struktuře antistatické a působí proti zachytávání chlupů od vašich mazlíčků. I když má váš čtyřnohý přítel zákaz sedět na pohovce, jeho chlupy mohou ulpět na jejích stranách. K odstranění chlupů použijte vlhký hadřík, vysavač nebo čisticí váleček na textil.

Látky, které Aquaclean doporučuje pro domácí mazlíčky, mají ochrannou vrstvu vyvinutou s inovativní technologií, která se chová jako elastická a flexibilní bariéra bránicí zvířatům, aby se pomocí drápků zasekli do látky a vytáhli z ní nitky.