top of page
Ergosan-E-500.jpg

Ergosan E 500

od rakouského výrobce OPTIMO

Sedmizónová pěnová matrace Ergosan E 500 je vysoká 21 cm. Speciální studená pěna EMC podporuje příjemně suché klima při spánku s vynikající regulací vlhkosti a tepla díky vysoké úrovni prodyšnosti. Důmyslné prořezy pomáhají dokonalému přizpůsobení tělu a zajistí pohodlný odpočinek. Potah dělitelný na dvě poloviny lze vyprat. Matrace je vystavena na naší prodejně.

Ergosan E 500 matrace Optimo
Ergosan-E-500.jpg
Optimo.jpg
Gloria-E-500.jpg

Gloria E 500

od rakouského výrobce OPTIMO

Matrace Gloria E 500 je vyrobena z vysoce hodnotné studené pěny EMC s patentovanou technologií profilového prořezu SMT. Díky tomu dokonale kopíruje tvar těla. Speciální řezané struktury navíc zajišťují optimální výměnu vzduchu a tím i pohodlné prostředí pro spaní. Matrace je vystavena na naší prodejně. 

Gloria E500 matrace Optimo
Gloria E500 potah matrace Optimo
Optimo certifikáty
Cremosa_M500_geschlossen.jpg

Cremosa M 500

od rakouského výrobce OPTIMO

Prémiová matrace spojující přednosti vysoce hodnotné studené pěny se zcela novou dimenzí pěny Cremosa. Základ matrace tvoří podpůrná studená pěna s vysokou objemovou hmotností nabízející dlouhodobý komfort,  která je v oblasti ramen vybavena měkkou zónou. Výsledkem této inovativní kombinace materiálů je senzační přizpůsobení tělu nezávislé na teplotě. Matrace je vystavena na naší prodejně.

Cremosa_M500_offen_Ausschnitt.jpg
Cremosa detail.png
Optimo certifikáty
Cremosa_M_700_geschlossen.jpg

Cremosa M 700

od rakouského výrobce OPTIMO

Matrace Cremosa M 700 je vyrobena z velmi kvalitních pěn, které zaručují maximální pohodlí. Inovativní potah matrace  KlimaTherm zaujme svou vysoce kvalitní tkaninou Tencel z přírodních vláken. Klimatická zóna zabudovaná do boku zajišťuje příjemně suché a hygienické prostředí pro spaní. 

Cremosa detail.png
CremosaM700-Matratze-Optimo_Detail_Querschnitt.png
Optimo certifikáty
Cremosa_TF700_offen.jpg

Cremosa TF 700

od rakouského výrobce OPTIMO

Prémiová pružinová matrace Cremosa M 700 kombinuje vlastnosti pružinové matrace s teplotně nezávislou poddajností pěny Cremosa. Pružiny, jednotlivě všité do kapes, s různými pružinovými silami jsou dokonale přizpůsobeny tělovým zónám ramen, bederní a pánvové oblasti. Na jádro matrace je poskytována prodloužená záruka. 

Cremosa TF 700 detail matrace Optimo
Optimo certifikáty
Cremosa_M_700_geschlossen.jpg
Callea_C_500_offen.jpg

Callea C 500

od rakouského výrobce OPTIMO

Exkluzivní pružinová matrace Callea C 500 s 1000 kusy elastických pružin uložených v jednotlivých taštičkách. Ložné lochy ze studené pěny EMC zajišťují dokonalé kopírování kontur těla. Ručně šitý, prodyšný potah z nejjemnějších multifilamentní pletací příze, s obvodovou klimatickou obrubou pro optimální provzdušňování, oboustranný obvodový zip.

Celková výška matrace je 26 cm.

Callea_C_500_geschlossen.jpg
Optimo (1).jpg
matrace callea optimo
Callea C 700 matrace.jpg

Callea C 700

od rakouského výrobce OPTIMO

Prvotřídní matrace Callea C 700 se pyšní ručně šitým potahem, zónou studené  EMC pěny v různých tuhostech, pružinovým jádrem s taštičkami v různých tuhostech a bočními integrovanými hranami, které usnadňují vstávání. Nabízí dokonalý komfort ležení. 

Callea C 700 detail matrace
Optimo (1).jpg
Callea_C_700_geschlossen.jpg
bottom of page