top of page
Tina sedací souprava.jpg

Tina

sofabed

od slovenského výrobce GKT

Tina může být rozkládací samostatná pohovka, nebo nebo pohodlná rohová sedací souprava s rozkladem na každodenní spaní. Sestavu, rozměr i potahovou látku si vyberete podle svého přání. Rozměry jednotlivých dílů i vzorník potahových materiálů jsou k dispozici na naší prodejně. S výběrem Vám rádi pomůžeme.

Tina detail
Tina detail 1.jpg
tina rozklad.jpg
sida1.jpg

Sida

sofabed

od slovenského výrobce GKT

Sida je samostatná rozkládací pohovka určená pro každodenní spaní. Je ideálním řešení do malých bytů, pokojů pro hosty, nebo studentských pokojů. Můžete si vybrat ze dvou různých rozměrů, případně rozkládacího křesla. Vzorník potahových materiálů je k dispozici na naší prodejně. Při výběru Vám rádi poradíme.

Sida detail.jpg
Sida detail rozklad.jpg
Sida pohovka.jpg
nina-interier-1.jpg

Nina

sofabed

od slovenského výrobce GKT

Nina může být rozkládací samostatná pohovka, nebo nebo pohodlná rohová sedací souprava s rozkladem na každodenní spaní. Sestavu, rozměr i potahovou látku si vyberete podle svého přání. Rozměry jednotlivých dílů a vzorník potahových materiálů jsou k dispozici na naší prodejně. S výběrem Vám rádi pomůžeme.

Nina detail rozklad.jpg
Nina detail.jpg
Nina sedací souprava.jpg
lota.jpg

Lota

sofabed

od slovenského výrobce GKT

Lota může být rozkládací samostatná pohovka, nebo nebo pohodlná rohová sedací souprava s rozkladem na každodenní spaní. Sestavu, rozměr i potahovou látku si vyberete podle svého přání. Rozměry jednotlivých dílů a vzorník potahových materiálů jsou k dispozici na naší prodejně. S výběrem Vám rádi pomůžeme.

Lota detail rozad.jpg
Lota detail.jpg
Lota sedací souprava.jpg
tara-25f-2.jpg

Tara

sofabed

od slovenského výrobce GKT

Tara může být rozkládací samostatná pohovka, nebo nebo pohodlná rohová sedací souprava s rozkladem na každodenní spaní. Sestavu, rozměr i potahovou látku si vyberete podle svého přání. Rozměry jednotlivých dílů a vzorník potahových materiálů jsou k dispozici na naší prodejně. S výběrem Vám rádi pomůžeme.

Tara detail.jpg
Tara sedací souprava.jpg
tara-25f-2.jpg
livia-interier1.jpg

Livia

sofabed

od slovenského výrobce GKT

Livia je samostatná rozkládací pohovka určená pro každodenní spaní. Je ideálním řešení do malých bytů, pokojů pro hosty, nebo studentských pokojů. Můžete si vybrat ze dvou různých rozměrů. Vzorník potahových materiálů je k dispozici na naší prodejně. Při výběru Vám rádi poradíme.

Livia detail rozklad.jpg
Livia sedací souprava.jpg
livia-interier3.jpg
eva.jpg

Eva

sofabed

od slovenského výrobce GKT

Sedací souprava Eva může být samostatná pohovka, nebo pohodlná rohová sedací souprava. V obou případech disponuje rozkladem, který je vhodný pro každodenní spaní. Je ideálním řešení do malých bytů, pokojů pro hosty, nebo studentských pokojů. Vzorník potahových materiálů je k dispozici na naší prodejně. Při výběru Vám rádi poradíme.

Eva sofabed.jpg
Eva sedací souprava.jpg
Eva detail.jpg
bottom of page