top of page
Melbourne ßlut† kÖße roh.png

Melbourne

sedací souprava na míru

od českého výrobce Madros

Sedací soupravu Melbourne můžete mít v rozměru podle Vašeho přání a to na centimetr přesně. Při výběru elementů si zvolíte i jejich přesnou šířku. Díky tomu zapadne Melbourne do každého obývacího pokoje. Lze vyrobit klasickou i rohovou sestavu v potahové látce dle Vašeho výběru. Sedací souprava Melbourne je vystavena na naší prodejně, je zde k dispozici také vzorník potahových materiálů.

Melbourne dvojka Áed†.png
Melbourne rÖßov†.jpg
Melbourne 2 a 1.png
Sedačka Manila.jpg

Manila

sedací souprava na míru 

od českého výrobce Madros

Sedací soupravu Manila pro Vás necháme vyrobit v takovém rozměru, jaký potřebujete a to skutečně na centimetr. Při výběru elementů si zvolíte i jejich přesnou šířku. Díky tomu zapadne Manila do každého prostoru. Lze vyrobit klasickou i rohovou sestavu v potahové látce dle Vašeho výběru. Sedací souprava Manila je vystavena na naší prodejně, je zde k dispozici také vzorník potahových materiálů.

Manila 226 x 170.jpg
Manila roh O.jpg
Manila 3 1 taburet.jpg
Manchester sedací souprava polohovací.jpg

Manchester

sedací souprava na míru

od českého výrobce Madros

Velmi pohodlnou sedací soupravu Manchester s nastavitelnými opěrnými polštáři, pružinovým sedákem a polohovacími područkami můžete mít v přesně takovém rozměru, jaký potřebujete. Lze vyrobit klasickou i rohovou sestavu v potahové látce dle Vašeho výběru. Sedací souprava Manchester je vystavena na naší prodejně, je zde k dispozici také vzorník potahových materiálů.

Manchester hnōd† kÖße.png
Manchester dvojka.jpg
Manchester 236 cm.jpg
Mendoza 1DP_2L_edited_edited.jpg

Mendoza

sedací souprava na míru

od českého výrobce Madros

Pohovka Mendoza je dokonalou kombinací komfortu a pohodlí společně s variabilitou a funkčností. Exkluzivní prošití sedadel a opěrek hlavy dodávají pohovce eleganci. Sedací soupravu Mendoza můžete mít v přesně takovém rozměru, jaký potřebujete. Lze vyrobit klasickou i rohovou sestavu v potahové látce dle Vašeho výběru. Na naší prodejně je k dispozici vzorník potahových materiálů.

Mendoza 2P_r_1L.jpg
Mendoza dvojpohovka.jpg
Mendoza 226_355_226.jpg
Montreal 250x250 cm.jpg

Montreal

sedací souprava na míru

od českého výrobce Madros

Vysoký komfort sezení, polohovací opěrky hlavy, velký výběr potahových látek, možnost rozkladu a rozměr přesně podle Vašich požadavků - to vše nabízí sedací souprava Montreal. Lze vyrobit klasickou i rohovou sestavu. Na naší prodejně je k dispozici vzorník potahových materiálů.

Montreal 250_250 cm.jpg
Montreal 2L_1DP 240x170.jpg
Montreal 2L_r_1MOP.jpg
Maskat 2 r 2 bez podruüek.jpg

Maskat

sedací souprava na míru

od českého výrobce Madros

Jednoduchý a moderní design. To je pohovka Maskat. Komfort sezení poskytují vysoce elastické pěny. Jako výplň opěradel jsou použity silanizované granulované kuličky, díky nimž je opěr extrémně pohodlný. Rozměr sestavy dle Vašeho přání. Vzorník potahových materiálů je k dispozici na naší prodejně.

Maskat 2 roh 1.jpg
Designov† pohovka Maskat svōtl†.jpg
Maskat 250x250.jpg
Memphis rohovka 250.jpg

Memphis

pohovka s rozkladem pro každodenní spaní

od českého výrobce Madros

Pohovka Memphis byla vytvořena s ohledem na malé prostory. Je vybavena rozkládáním pro každodenní spaní, které má velmi jednoduchou a lehkou ovladatelnost a proto je vhodná do malého bytu

Díl je vyráběn v šířkách 160 cm, 180 cm a 200 cm. Kromě toho lze pohovku kombinovat s relaxačním dílem a tím Vám vznikne praktická a využitelná souprava s opravdu velkým úložným prostorem v relaxačním dílu. Vzorník potahových materiálů je k dispozici na naší prodejně. 

Memphis 2 160 cm.jpg
Memphis_rozklad.jpg
Memphis_2.jpg
Medellin Fusion hnědá.jpg

Medellin

sedací souprava na míru

od českého výrobce Madros

Sedací souprava Medellin zaujme svou lehkostí. Díky vodícím lištám umístěným v opěradle můžete rychle upravit potřebnou hloubku sedadla. Soupravu tím rychle přeměníte v pohodlný gauč pro příjemný odpočinek. Vzorník potahových materiálů je k dispozici na naší prodejně. 

Medellin Fusion 2.jpg
Medellin Fusion zelená.jpg
Medellin Fusion knihovna.jpg
Male 2L_roh_2P.jpg
Madros Male

Male

sedací souprava na míru

od českého výrobce Madros

Minimalismus a jednoduchost to je charakteristika pohovky Male. Svými rozměry určitě zaujme i toho kdo hledá malou pohovku. Male je možné navíc doplnit o funkci pro příležitostné spaní, takže vaši návštěvu můžete rychle a pohodlně uložit. Vzorník potahových materiálů je k dispozici na naší prodejně.

Male 2L_r_2P.jpg
Minimalistitcká pohovka Male 2L-1DP.jpg
Male 160 cm.jpg
bottom of page