top of page
Onda Form matrace.jpg

Onda Form

od italského výrobce FlexyFlex

Unikátní konstrukce matrace Onda Form poskytuje pohodlí a zdravou oporu páteři. Speciálně tvarovaná líná pěna má vynikající masážní účinky. Značková potahová látka Dupont Tactel s vynikajícím odvodem vlhkosti je extrémně měkká a otěruodolná. 

Onda Form matrace detail
Onda Form jádro matrace
Onda Form matrace.jpg
Memory Night Gel matrace.jpg

Memory Night Gel

od italského výrobce FlexyFlex

Matrace Memory Night Gel je určena pro zákazníky vyžadující středně tuhou matraci s možností volby měkčí a tužší strany. Díky gelové pěně se výborně hodí pro osoby s větší potivostí nebo pro ty, kterým bývá přes léto na matraci horko. 

Memory night gel matrace pěnová
Memory night gel jádro matrace
Memory Night Gel matrace.jpg
Cool Memory matrace.jpg

Cool Memory

od italského výrobce FlexyFlex

Matrace Cool Memory je velmi pohodlná díky kombinaci 6cm profilované paměťové pěny v jádře a 2 cm paměťové pěny všité v potahu. Tělu zajišťuje uvolnění a relaxaci a současně poskytuje potřebnou oporu. Potah Cool Sensation díky svým vlastnostem pomáhá regulaci teploty v lůžku. Matrace Cool Memory je určena pro zákazníky vyžadující středně tuhou matraci.

Cool Memory potah matrace
cool memory jádro matrace
Cool Memory matrace.jpg
Micro Springs matrace.jpg

Micro Springs

od italského výrobce FlexyFlex

Jádro matrace Micro Springs je složeno z cca 1600 taštičkových pružin v jednolůžku a ze studené pěny Air Pur na ložné ploše. Potah Cool Sensation je prvotřídní textilie v regulaci tělesné vlhkosti. Díky svým vlastnostem zaručuje skvělou regulaci teploty v lůžku. Díky 3D mřížce všité v potahu dochází k lepšímu větrání matrace.

micro springs matrace taštičková
micro springs matrace jádro
micro spings detail matrace
Sanadream matrace.jpg

Sanadream

od italského výrobce FlexyFlex

Matrace Sanadream nabízí vysoký komfort ležení, dokonale se přizpůsobuje a současně vytváří potřebnou oporu. Tyto vlastnosti výborně doplňuje značková potahová látka Dupont Tactel s vynikajícím odvodem vlhkosti, extrémní měkkostí a otěruodolností. Matrace Sanadream je určena pro zákazníky vyžadující měkčí tuhost matrace.

Sanadream potah.jpg
Sanadream jádro matrace
Sanadream detail matrace
Infinity matrace.jpg

Infinity

od italského výrobce FlexyFlex

Jádro matrace Infinity je složeno ze 3 cm paměťová pěna s hustotou 55 kg/m3 (bílá), 3 cm polyuretanová pěna Soft foam o hustotě 30 kg/m3 (hnědá) a 19 cm polyuretanová pěna o hustotě 30 kg/m3 (růžová). Potah Ottagono je dělitelný a pratelný. Potah má odlišné strany. Jedna strana potahu je prošita paměťovou pěnou, druhá strana je tvořena výplní z dutého vlákna o hmotnosti 400 g/m2.

Infinity potah.jpg
Infinity jádro matrace
Infinity detail potahu matrace
Bio Coton Soft matrace.jpg

Bio Cotton Soft

od italského výrobce FlexyFlex

Jádro matrace Bio Cotton Soft se skládá z 3 vrstev vysoko objemových studených a paměťových pěn. Potah matrace je vyroben s tkaninou z biobavlny a prošit paměťovou pěnou a rounem speciálního dutého vlákna. 3D mřížka po straně zabezpečuje stálou výměnu vzduchu uvnitř matrace.

Bio Cotton Soft potah.jpg
bio coton soft jádro matrace
bio coton soft potah matrace detail
Galaxy matrace.jpg

Galaxy

od italského výrobce FlexyFlex

Matrace Galaxy je určena pro zákazníky, kteří hledají komfortní a vysokou matraci. Unikátní potah Stellini s hedvábným efektem je vyrobený z přírodních vláken a je prošit rounem z kombinace hedvábí, bavlny, vlny a speciálního dutého vlákna. Na matraci lze využít prodloužené záruky prostřednictvím registrace na stránkách výrobce. 

Galaxy potah.jpg
Galaxy jádro matrace
Galaxy matrace.jpg
Signoria matrace.jpg

Signoria

od italského výrobce FlexyFlex

Matrace Signoria je vyrobena z nejkvalitnější paměťové pěny o výšce 5 cm a objemové hmotnosti 110 kg/m3. Pod touto vrstvou je umístěna 5cm paměťová pěna o objemové hmotnosti 85 kg/m3. Nosnou vrstvu matrace tvoří kvalitní studená pěna o výšce 13 cm a objemové hmotnosti 35 kg/m3. Matrace má 7zónové jádro, které ve spojení s paměťovou pěnou zaručuje nejlepší ortopedické vlastnosti.

Signoria potah.jpg
Signoria detail matrace
Signoria matrace.jpg
Double Comfort matrace.jpg

Double Comfort

od italského výrobce FlexyFlex

Double Comfort je určena pro zákazníky vyžadující vysokou matraci se střední tuhostí.  Dvouvrstvé taštičkové jádro zajišťuje nejen vysoký komfort ležení, ale i vysokou prodyšnost matrace. Speciální potah matrace s vysokým proševem skvěle doplňuje jedinečný pocit spánku.

Double Comfort potah.jpg
double comfort detail matrace
Double Comfort matrace.jpg
bottom of page