top of page
Blue wave matrace

Blue Wave

od českého výrobce Madros

Blue Wave je velmi kvalitní 5- zónová matrace. Vlnitá profilace na obou ložných stranách přispívá k potřebné cirkulaci vzduchu v matraci a zároveň k lepšímu prokrvení vašeho těla. Díky monoblokové konstrukci není zapotřebí žádných spojovacích lepidel, z tohoto důvodu je matrace také  vhodná pro děti a alergiky.

Blue wave jádro
Blue wave potah
Blue wave matrace
dream spring matrace

Dream Spring

od českého výrobce Madros

Jádro matrace Dream Spring tvoří 500 ks taštiček uložených jednotlivě v netkané textilii. Výhodou matrace je, že v případě zatížení dochází k deformaci pouze pružin, na které je vyvíjen přímý tlak. Ve spodní části matrace je deska z kokosového vlákna, která zabezpečuje pevnou oporu pružinového jádra. Matrace je vystavena na naší prodejně.

Dream spring jádro matrace
Dream spring potah matrace
Dream spring matrace detail potahu
endura matrace

Endura

od českého výrobce Madros

Matrace Endura je vyrobena z pěny, která má vysokou hustotu a otevřenější strukturu buněk, což zajišťuje zvýšený průtok vzduchu a tím poskytuje správnou teplotu a pohodlí po celou dobu užívání. Endura nabízí skvělou podporu těla a správné držení páteře. Jednotlivé vrstvy jsou poskládány tak, aby se matrace dala využívat oboustranně. Matrace je vystavena na naší prodejně.

Endura jádro matrace
Endura matrace potah
Edura matrace detail potahu
endura latex matrace

Endura latex

od českého výrobce Madros

Jednotlivé vrstvy matrace Endura latex  jsou poskládány tak, aby se matrace dala využívat oboustranně. Měkká strana je navíc opatřena vrstvou latexu. Jedná se o vysoce elastický materiál přizpůsobující se velmi dobře tvaru těla. Latexová vrstva zvyšuje komfort odpočinku a spánku.

Endura latex jádro matrace
Endura latex matrace
Endura latex matrace info
grass visco matrace

Grass Visco

od českého výrobce Madros

Jádro matrace Grass Visco tvoří tři účelové vrstvy. Vrchní i spodní strana matrace jsou přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly požadavkům preferujícím jak měkčí ložní plochu, která je opatřena visco pěnou, tak také potřebám tvrdší plochy, kde je použita měkčená elastická PUR pěna.

Grass visco jádro matrace
Grass visco matrace
Grass visco matrace potah
natura matrace

Natura

od českého výrobce Madros

Pěnová matrace Natura je určena pro zákazníky, kteří vyžadují spíše tužší ležení. Jádro je složeno z kvalitních pěn, vytvořených speciálně pro matrace. Potah Greenfirst má speciální protiroztočovou úpravu. Je napuštěn přírodním roztokem z výtažku eukalyptu, citrusů a levandule. Potah lze prát na 60°C. Matrace je vystavena na naší prodejně.

Natura jádro matrace
Natura matrace
Grass visco matrace potah
polar visco matrace

Polar Visco

od českého výrobce Madros

Vrchní vrstva matrace Polar Visco je opatřena vysoce odolnou viscopěnou, která má mimořádnou pružnost a zaručí Vám tak správné držení těla. Otevřená struktura viscopěny umožňuje regulaci tepla a odpařování vlhkosti. Středová část matrace je velmi kvalitní, elastická, ale zároveň pevná pěna, které udržuje celkovou pevnost matrace. Matraci lze užívat oboustranně. Polar Vicso je vystavena na naší prodejně.

Polar visco jádro matrace
Polar visco matrace
polar visco detail potahu
MASSIMO matrace

Massimo

od českého výrobce Madros

Massimo je 22 cm vysoká sendvičová matrace z kvalitní pěny. Jádro je složeno ze tří vrstev. Vrchní i spodní vrstva je vybavena profilací zaručující potřebné proudění vzduchu v matraci a správné odvětrávání. Matraci lze užívat oboustranně. Potah matrace je snímatelný a pratelný. 

massimo potah matrace
massimo jádro matrace
MASSIMO matrace
Cambela 24 matrace

Cambela 24

od českého výrobce Madros

Komfortní taštičková matrace Cambela 24 zajišťuje maximální pohodlí při odpočinku. Lze ji užívat oboustranně. Potah Silver Guard: SilverGuard® zajišťuje konstantní svěžest a hygienu lůžka, vysokou odolnost

proti oděru a žmolkování. Eliminuje bakterie způsobující zápach a chrání před jejich usazováním. Ochrana je trvalá i po častém praní a čištění. Matrace je vystavena na naší prodejně.

Cambela 24 jádro matrace
Cambela 24 matrace
potah silverguard cambela
Cambela 30 matrace

Cambela 30

od českého výrobce Madros

Vzhledem k rozdílné tuhosti jednotlivých pěn můžete matraci Cambela 30 užívat oboustranně. Boční integrované hrany sedadel zajišťují stabilní oporu vsedě a snadné vstávání. Potah Silver Guard: SilverGuard® zajišťuje konstantní svěžest a hygienu lůžka, vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Eliminuje bakterie způsobující zápach a chrání před jejich usazováním. Ochrana je trvalá i po častém praní a čištění. Matrace je vystavena na naší prodejně.

Cambela 30 matrace
Cambela 30 matrace
potah silverguard cambela
bottom of page