top of page
Peggy sedací souprava.jpg

Peggy

variabilní sedací souprava

od slovenského výrobce GKT

Sedací soupravu Peggy si můžete vybrat v rohové i nerohové variantě v různých rozměrech. Nabízí úložný prostor a rozklad pro příležitostné spaní. Polohovací opěrky hlavy zajistí maximální pohodlí. Na naší prodejně je k dispozici vzorník potahových materiálů i přesné rozměry jednotlivých dílů.

Peggy sedací souprava rozklad.jpg
Peggy sedací souprava
Peggy sedací souprava detail.jpg
modena sedací souprava

Modena

variabilní sedací souprava 

od slovenského výrobce GKT

Sedací souprava Modena poskytuje nejvyšší komfort sezení a to díky pružinám v sedácích i opěrech. Velmi zajímavým prvkem je otočné křeslo, které zvýrazní jedinečnost Vašeho interiéru. Na naší prodejně je k dispozici vzorník potahových materiálů i přesné rozměry jednotlivých dílů.

Modena sedací souprava detail_edited.png
Modena sedací souprava.jpg
modena2.jpg
linda_interier_web.jpg

Linda

variabilní sedací souprava

od slovenského výrobce Krošlák, s.r.o.

Sedací soupravu Linda si můžete vybrat v rohové i nerohové variantě v různých rozměrech. Nabízí úložný prostor a rozklad pro příležitostné spaní. Pro maximální pohodlí lze přidat opěrky hlavy. Na naší prodejně je k dispozici vzorník potahových materiálů i přesné rozměry jednotlivých dílů.

Linda sedací souprava detail.jpg
linda sedací souprava
linda4.jpg
Sandra sedací souprava

Sandra

variabilní sedací souprava

od slovenského výrobce GKT

Sedací soupravu Sandra si můžete vybrat v rohové i nerohové variantě v různých rozměrech. Nabízí úložný prostor a rozklad pro příležitostné spaní. Pro maximální pohodlí lze přidat opěrky hlavy. Na naší prodejně je k dispozici vzorník potahových materiálů i přesné rozměry jednotlivých dílů.

Sandra sedací souprava detail.jpg
sandra sedací souprava.jpg
Sandra sedací souprava detail 1.jpg
Lina sedací souprava

Lina 

variabilní sedací souprava

od slovenského výrobce GKT

Lina je elegantní sedací souprava, která působí vzdušným dojmem. Široký výběr elementů nabízí možnost poskládat si sedací soupravu přesně podle Vašeho přání. Vzorník potahových materiálů a přesné rozměry jednotlivých dílů jsou k dispozici na naší prodejně.

Lina sedací souprava detail.jpg
lina sedací souprava.jpg
Lina sedací souprava detail 1.jpg
Kansas sedací souprava

Kansas

variabilní sedací souprava

od slovenského výrobce GKT

Sedací souprava Kansas vyniká moderním a elegantním designem, který přináší lehkost do interiéru. Kovové nohy vysoké 17cm, velká variabilita, volné polštáře a široká nabídka potahových materiálů si získá každého zákazníka. Vzorník potahových materiálů a přesné rozměry všech dílů jsou k dispozici na naší prodejně.

Kansas sedací souprava detail.jpg
Kansas sedací souprava detail 1.jpg
kansas sedací souprava.jpg
nela-interier.jpg

Nela

variabilní sedací souprava 

od slovenského výrobce GKT

Polohovací opěradlo a nastavitelná područka zabezpečují vynikající komfort sezení sedací soupravy Nela. Možnost rozkladu a úložného prostoru spolu s velkým výběrem potahový látek splní požadavky každého zákazníka. Vzorník potahových materiálů a přesné rozměry jednotlivých dílů jsou k dispozici na naší prodejně. 

Nela sedací souprava detail 1.jpg
Nela sedací souprava
Nela sedací souprava detail.jpg
regina sedací souprava

Regina

variabilní sedací souprava

od slovenského výrobce GKT

Sedací souprava klasického tvaru s vyšším opěradlem, kterou lze objednat v rohové i nerohové variantě - to je Regina. Nabízí možnost rozkladu a velký výběr potahových materiálů. Vzorník potahových látek a přesné rozměry jednotlivých dílů jsou k dispozici na naší prodejně. 

Regina křeslo.jpg
regina rohová.jpg
Regina křeslo.jpg
bety sedací souprava.jpg

Bety

variabilní sedací souprava

od slovenského výrobce GKT

Sedací souprava Bety má spíše klasické tvary, vyšší opěradla a stojí na masivních dřevěných nožkách. Lze ji objednat v rohové i nerohové variantě. Nabízí možnost rozkladu a velký výběr potahových materiálů. Vzorník potahových látek a přesné rozměry jednotlivých dílů jsou k dispozici na naší prodejně. 

Bety křeslo.jpg
bety.jpg
Bety sedací souprava detail.jpg
Lara sedací souprava

Lara

rohová sedací souprava

od slovenského výrobce GKT

Rohová sedací souprava nabízí možnost úpravy hloubky sedu posunutím opěradel. V kombinaci s polohováním opěradel tak zajistí maximální pohodlí. Možnost rozkladu a výběr potahové látky je samozřejmostí. Vzorník potahových materiálů a přesné rozměry jednotlivých dílů jsou k dispozici na naší prodejně.

lara_posun_animacia.gif
Lara sedací souprava.jpg
Lara sedací souprava detail.jpg
bottom of page