top of page
Amalfi kovaná postel

Amalfi

kovaná postel

od českého výrobce Iron Art

Klasická „železná“ a přitom jednoduchá postel Amalfi evokuje zlatá léta kovaných postelí a ve spojení s nebesy z ní vyzařuje opravdový genius loci. Výběr rozměru i barvy postele je samozřejmostí. Vzorník barevných provedení je k dispozici na naší prodejně. 

Amalfi postel detail
AMALFI_montaz_1500.jpg
Amalfi noční stolek
Andalusia postel

Andalusia

kovaná postel

od českého výrobce Iron Art

Dokonalá řemeslná ruční práce romantické postele Andalusia vynikne jak v tmavých tak světlých odstínech. Do dívčích pokojíčků se vyrábí také v rozměrech 90 x 200 cm a 140 x 200 cm. Vzorník barevných provedení je k dispozici na naší prodejně.

andalucia kovaná postel
Andalusi postel detail
Andalusia postel
Calabria kovaná postel

Calabria

kovaná postel

od českého výrobce Iron Art

Kovaná postel Calabria nabízí dokonalé řemeslné zpracování, povrchovou úprava kvalitní vypalovanou práškovou barvou, výběr z 10 barev kovů, na které může být následně ručně nanášena zlatá nebo stříbrná patina, prodlouženou záruku na pevnost konstrukce 10 let. Vzorník barevných provedení je k dispozici na naší prodejně.

CALABRIA__00005u1.jpg
Calabria postel kovaná
Clabria postel kovaná detail
Cordoba postel kov

Cordoba

kovaná postel

od českého výrobce Iron Art

Předsazené přední čelo kované postele Cordoba nechává vyniknout dokonalé řemeslné zpracování. Cordoba také nabízí variantu se sníženým předním čelem, velký výběr barevných provedení a různé rozměry. Vzorník barevných provedení je k dispozici na naší prodejně.  

Cordoba kovaná postel detail
Cordoba kovaná postel kanape
Cordoba postel kovaná
Galicia-1000.jpg

Galicia

kovaná postel

od českého výrobce Iron Art

Krásná kovaná postel Galicia Vás okouzlí svým dokonalým propracováním. Působí vzdušným svěžím dojmem a bude krásnou a praktickou ozdobou každé ložnice. Můžete zvolit kombinaci s nebesy a vybrat z několika barevných variant. Vzorník barevných provedení je k dispozici na naší prodejně.

GALICIA postel kov s nebesy
Galicia postel kov
postel Galicia detail
Malaga postel kov

Malaga

kovaná postel

od českého výrobce Iron Art

Kovaná postel Malaga vytvoří z Vaší ložnice dokonalé romantické zákoutí. Je krásná ve světlých i tmavých barvách, lze ji doplnit nebesy, nebo zvolit variantu se sníženým předním čelem. Vzorník barevných provedení a přesné rozměry jsou k dispozici na naší prodejně.

Malaga detail postele noční stolek
Malaga postel s nebesy kov
Malaga kovaná postel detail
MODENA__00011u1.jpg

Modena

kovaná postel

od českého výrobce Iron Art

Kovaná postel Modena zaujme lehkým nadčasovým designem. Můžete zvolit z několika rozměrů a barevných provedení. Díky kvalitě zpracování Vám bude sloužit mnoho let. Vzorník barevných provedení i přesné rozměry jsou k dispozici na naší prodejně.

Modena postel kov detail
Modena postel kovaná kanape
Modena kovaná postel bílá
ROMANTIC__00007u1.jpg

Romantic

kovaná postel

od českého výrobce Iron Art

Klasická kovaná postel Romantic je skvělá volba do ložnice, ale jako jednolůžko ve světlých barvách také do dětských a studentských pokojů. Vyberte si rozměr a barevné provedení podle svých přání. Vzorník a přesné rozměry jsou k dispozici na naší prodejně.

Romantik kovaná postel a noční stolek
Romantik postel kov kanape
Romantik kovaná postel detail
SARDEGNA__00013u.jpg

Sardegna

kovaná postel

od českého výrobce Iron Art

Elegantní kovaná postel Sardegna může být přesně tím, co do své ložnice potřebujete. Vyberte rozměr, barvu kovu, patinu, výšku předního čela a pak si užívejte krásné sny. Vzorník barevných provedení a přesné rozměry jsou k dispozici na naší prodejně. 

Sardegna kov noční stolek
Sardegna kovaná postel s nebesy
Sardegna kov postel detail
SIRACUSA__00007u1.jpg

Siracusa

kovaná postel

od českého výrobce Iron Art

Kovaná postel Siracusa je dokonalé spojení přírodních materiálů a lidské zručnosti. Perfektní zpracování, kvalitní povrchová úprava, prodloužená záruka na pevnost konstrukce, výběr rozměrů a barev. Vzorník barevných provedení a přesné rozměry jsou k dispozici na naší prodejně.

siracusa postel kov
Siracusa kovaná postel kanape
Siracusa postel kov noční stolek
bottom of page