top of page
MAESTRO DUAL 14 matrace.jpg

Maestro Dual 14 

kolekce MagniFico

od italského výrobce Magniflex

Zdravotní matrace Maestro Dual 14 je exkluzivní matrace pro Vaši dokonalou spánkovou regeneraci. Jádro matrace je složeno z kombinace vrstev patentované paměťové pěny Memoform, inovativní pěny na bázi vody Aquabreeze, speciální pěny Malva a studené pěny Elioform. 

MAESTRO DUAL 14 matrace
MAESTRO DUAL 14 matrace detail1.jpg
MAESTRO DUAL 14 potah matrace
Armonia Magnigel Dual 12 matrace

Armonia Magnigel Dual 12

kolekce MagniFico

od italského výrobce Magniflex

Matrace Armonia MagniGel Dual 12 je luxusní vysoká zdravotní matrace pro více než dokonalý spánek. Na první pohled vás zaujme atraktivní vzhled matrace, umělecké kresby na potahu, luxusní prošívané kraje a precizně schovaný zip potahu. Jádro matrace je složeno z kombinace vrstev gelové pěny MagniGel a dvou bloků studené pěny Elioform a Eliosoft.

Armonia Magnigel Dual 12 matrace detail.jpg
Armonia Magnigel Dual 12 matrace detail1
Armonia Magnigel Dual 12 potah matrace.jpg
Armonia Memoform Dual 12.jpg

Armonia Memoform Dual 12

kolekce MagniFico

od italského výrobce Magniflex

Matrace Armonia Memoform Dual 12 je luxusní vysoká matrace pro více než dokonalý spánek. Jádro matrace je složeno z kombinace vrstev patentované paměťové pěny Memoform a dvou bloků studené pěny Elioform a Eliosoft. Paměťová pěna Memoform se přizpůsobí lidskému tělu a ihned si najdete nejoptimálnější polohu pro spaní, aniž by byl vyvíjen tlak na vaše tělo.

ARMONIA Memoform DUAL 12  matrace
ARMONIA Memoform DUAL 12 matrace detail
ARMONIA Memoform DUAL 12 matrace potah
Diamante Dual 12 matrace.jpg

Diamante Dual 12 

kolekce MagniFico

od italského výrobce Magniflex

Luxusní zdravotní matrace s vysokou vrstvou patentované paměťové pěny Memoform poskytuje tělu neuvěřitelně pohodlný spánek. Svaly a klouby dokonale uvolní a umožní jim lépe regenerovat. Kvalita spánku je podpořena léčivou silou slézu lesního, který má protizánětlivé a zklidňující vlastnosti. Napohámá léčbě zjevných i skrytých zánětů v těle. Má blahodárný vliv na nervový systém. 

DIAMANTE DUAL 12 matrace detail.jpg
DIAMANTE DUAL 12 detail matrace
ARMONIA Memoform DUAL 12 matrace potah
MAGNISTRETCH 12 matrace

Magnistretch 12 

kolekce Magnistretch

od italského výrobce Magniflex

Matrace MagniStretch 12 je sestavena z kombinace vysoce kvalitních studených pěn a prodyšného viskózového potahu s prošitou vrstvou paměťové pěny. Tato matrace pozitivně napomáhá při zdravotních problémech s páteří a se zádovým svalstvem (například při skolioze, sesedání páteře, bolestech krční a bederní páteře apod.). V průběhu spánku jemně natahuje páteř do původní polohy bez ohledu na spánkovou polohu a tím umožňuje regeneraci jednotlivých obratlů a zádového svalstva.

MAGNISTRETCH 12 detail matrace
MAGNISTRETCH 12 matrace detail
MAGNISTRECH 12 potah matrace
MAGNISTRECH 10 matrace.jpg

Magnistretch 10 

kolekce Magnistretch

od italského výrobce Magniflex

Matrace MagniStretch 10 je sestavena z kombinace vysoce kvalitních studených pěn a prodyšného viskózového potahu s prošitou vrstvou paměťové pěny. Tato matrace pozitivně napomáhá při zdravotních problémech s páteří a se zádovým svalstvem (například při skolioze, sesedání páteře, bolestech krční a bederní páteře apod.). V průběhu spánku jemně natahuje páteř do původní polohy bez ohledu na spánkovou polohu a tím umožňuje regeneraci jednotlivých obratlů a zádového svalstva.

MAGNISTRECH 10 matrace
MAGNISTRETCH 10 detail matrace
MAGNISTRECH 12 potah matrace
MAGNISTRECH 9 matrace

Magnistretch 9

kolekce Magnistretch

od italského výrobce Magniflex

Matrace MagniStretch 9 je sestavena z kombinace vysoce kvalitních studených pěn a prodyšného viskózového potahu s prošitou vrstvou paměťové pěny. Tato matrace pozitivně napomáhá při zdravotních problémech s páteří a se zádovým svalstvem. V průběhu spánku jemně natahuje páteř do původní polohy a tím umožňuje regeneraci jednotlivých obratlů a zádového svalstva. Tento unikátní systém rehabilitace a aktivní regenerace páteře je exklusivním patentem společnosti Magniflex a byl vyvinut ve spolupráci s Univerzitou v Zaragoze.

Magnistrech 9 matrace detail
MAGNISTRETCH 9 detail matrace
MAGNISTRECH 12 potah matrace
MAGNISTRECH SPORT 9 matrace

Magnistretch sport 9

kolekce Magnistretch

od italského výrobce Magniflex

Středně tuhá matrace pro aktivní regeneraci těla během spánku. Velmi intenzivní strečový efekt. Vhodná pro děti v růstu, mladé sportovce a osoby trpící biomechanickými poruchami páteře, které preferují tužší matrace. Celosvětový patent společnosti Magniflex.

MAGNISTRECH SPORT 9 matrace
MAGNISTRETCH SPORT 9 detail matrace
MAGNISTRECH SPORT 9 potah matrace
DOLCE VITA DUAL 12 matrace

Dolce Vita Dual 12

kolekce Dolce Vita

od italského výrobce Magniflex

Velmi pohodlná zdravotní matrace výjimečná vysokou vrstvou paměťové pěny pro maximální pohodlí a regeneraci těla během spánku. Snímatelný potah z termoregulační textilie Outlast® a Seaqual®. Výška matrace je 30 cm. V rozměrech 150 cm a širší je dodávána v tzv. duálním komfortu, to znamená, že je vhodná pro páry s odlišnými požadavky na tuhost matrace.

DOLCEVITA DUAL 12 detail matrace
DOLCE VITA DUAL 12 duální komfort matrace
DOLCE VITA DUAL 12 potah matrace
DOLCEVITA DUAL 12 FIRM matrace.jpg

Dolce Vita Dual 12 Firm

kolekce Dolce Vita

od italského výrobce Magniflex

Matrace Dolce Vita Dual 12 Firm je tužší verze luxusní zdravotní matrace s potahem z látky vytvořené podle nejnovějších technologií. Do potahu je prošita 2 cm vrstva paměťové pěny Memoform, která společně s dalšími 3 cm paměťové pěny v horní vrstvě jádra dělá z matrace výjimečně pohodlné místo pro optimální odpočinek a zdravý spánek. 

DOLCEVITA DUAL 12 FIRM detail matrace
DOLCE VITA DUAL 12 FIRM matrace dualní komfort
DOLCE VITA DUAL 12 potah matrace
bottom of page